052-393-9900
רחוב החרושת 25, רעננה, ישראל
es@stern10.com
English    Hebrew

אודות

מה אנחנו מציעים ?

  • שטרן מייצרת ערך עבור הון המשקיעים.
  • שטרן משקיעה בתכנון טוב ושיטות הנדסה מתקדמות. פרויקטים מחושבים ומנוהלים היטב יוצרים ערך רב למשתמשים בשנים הבאות.
  • שטרן מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר שניתן למצוא בתחום האדריכלות, העיצוב והייעוץ.
  • שטרן מפקחת על תהליך הבנייה והשיווק כדי להבטיח מעבר חלק מתהליך הבנייה לשימוש מהנה של הרוכש.
  • שטרן ייצרה פרויקטים מוצלחים שצברו השבחה ניכרת, וסיפקו לרוכשים ולמשקיעים תשואה על השקעתם.
  • מתווכים וסוכני רוכשים תמיד מבורכים בפרויקטים של שטרן.

מה אנחנו עושים ?

aboutus

האסטרטגיה של קבוצת שטרן מתמקדת באיתור פרויקטים במיקומים טובים, בעלי פוטנציאל השבחה שייווצר מניהול מקצועי והמומחיות של שטרן, ובכך יוצרת נכסים בעלי הכנסה גבוהה והשקעה לטווח ארוך.

קבוצת שטרן מנהלת את תהליך הפיתוח מתחילתו עד סופו: רכישת קרקעות, ניהול התכנון, קבלת היתרים, גיוס הון וליווי בנקאי, פיקוח עליון על קבלנים, שיווק, מכירות ותקשורת עם הלקוחות.

הנהלה

עודד חסן

מנהל, שטרן ניהול

עודד חסן אחראי לניהול האספקטים המשפטיים והמסחריים של קבוצת שטרן ומציאת פרויקטים בעלי פוטנציאל השבחה לחברה. עודד חסן הינו בעל תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל ראשון לציון והוא חבר לשכת עורכי הדין של ישראל.

מלני שטרן

מנהלת שיווק, פרסום ותוכן

מלני שטרן אחראית על ניהול השיווק והפרסום של קבוצת שטרן וניהול התוכן של אתרי האינטרנט של הקבוצה. מלני הינה בעלת תואר ראשון במדעי הרוח ואמנויות מאוניברסיטת תל אביב, ובעברה הייתה כתבת בעיתון "הארץ".

בנט שטרן

מנהל, שטרן רזידנסס

בנט שטרן אחראי לפיתוח עסקי וזיהוי פרויקטים חדשים לחברה. שטרן רזידנסס תרה אחר פרויקטים חדשים במסגרת תכנית תמ"א 38 והזדמנויות חדשות לייזום ובניה של פרויקטים של מגורים ומשרדים.

ארווין שטרן

מנכ``ל

ארווין שטרן, מנכ"ל קבוצת שטרן, יזם יחד עם שותפים מעל 50,000 מ"ר של נכסים בניו יורק, ששווים מוערך מעל 200 מיליון דולר. כמנהל אזורי שלBovis Land Lease  (לונדון), הוא פיקח על בניית מעל 40 פרויקטים ששווים מוערך מעל מיליארד דולר.